Wineo Purline 1000 click - Ekologické podlahy Purline Strong Oak Cappuccino ; HDF
Kód: MLP303RSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Teplý dubový dekor s přírodním charakterem
Strong Oak Cappuccino nabízí autentický vzhled dubového dřeva v příjemném hnědém odstínu inspirovaném barvou cappuccina. Přirozená kresba dřeva a jemně kartáčovaný povrch dodávají podlaze elegantní a nadčasový charakter.
Kolekce Wineo Purline 1000 Wood L využívá inovativní technologii ecuran, založenou převážně na obnovitelných přírodních surovinách. Podlaha neobsahuje PVC, chlor ani běžná změkčovadla a představuje ekologickou alternativu ke klasickým vinylovým podlahám.
Lepená konstrukce zajišťuje maximální rozměrovou stabilitu, dlouhou životnost a vysokou odolnost při každodenním používání. Díky zátěžové třídě 23/32 je vhodná do domácností i méně zatěžovaných komerčních prostor.
Ekologické složení bez PVC a ftalátů.
Přirozený vzhled a příjemná struktura dřeva.
Zdůrazňují jednotlivé lamely a vzhled podlahy.
Pro každodenní provoz v domácnosti i kanceláři.
Teplý hnědý dubový dekor s výraznější kresbou dřeva vytváří útulnou a příjemnou atmosféru. Skvěle se hodí do moderních interiérů, rodinných domů, bytů i kanceláří, kde navozuje pocit přirozeného tepla a elegance.
Technické parametry
1298 × 199 mm
2,2 mm
5,17 m2
20 ks
23 / 32
Lepená
Jemně kartáčovaný
Ano
0,01 m2K/W
Hnědá
Dřevěný dekor
10 let
Doporučené příslušenství
Často kladené otázky
Obsahuje podlaha PVC?
Ne. Podlahy Wineo Purline využívají ekologickou technologii ecuran bez PVC, chloru a běžných změkčovadel.
Je vhodná pro podlahové vytápění?
Ano, podlaha je kompatibilní s podlahovým vytápěním díky velmi nízkému tepelnému odporu.
Je vhodná do komerčních prostor?
Ano, zátěžová třída 32 umožňuje využití i v méně zatěžovaných komerčních prostorech.
Jak působí dekor Strong Oak Cappuccino?
Teplý hnědý odstín s výraznější dubovou kresbou vytváří útulný a elegantní interiér s přirozeným charakterem dřeva.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy pro každý interiér |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.7 kg |
| Systém: | Clic |
| Dekor: | Dřevo |
| V drážka: | 4V |
| Konstrukce podlahy: | RIGID |
| Vhodné: | Pro podlahové topení |
