QUICK STEP MAJESTIC - Lesní dub světle šedý

Kód: MJ3547
Neohodnoceno
Značka: QUICK STEP
1 246 Kč / m2 1 030 Kč bez DPH
Na Objednávku
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Řada Majestic přináší nejdelší, nejširší a nejluxusnější podlahy v kolekci značky Quick-Step. Díky extra velkému formátu, přírodnímu vzhledu a jedinečné voděodolné technologii jsou tyto podlahy perfektní volbou pro vytvoření skutečně majestátního interiéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podlahy Quick Step – podlahy pro každý interiér. Klasický laminát v provedení prkna, dvojité palubky nebo parkety.

Záruka: 25 let bytová  / 5 let komerční

Scratch Guard - podlahy s ochranou proti poškrábání Scratch Guard jsou až desetkrát odolnější proti poškrábání než podlahy bez této ochrany. Ochranná vrstva poskytuje dlouhodobou odolnost proti každodennímu opotřebení jako jsou stopy po pádu předmětů, po nábytku nebo stopy po vysokých podpadcích apod.

Splash Warranty - údržba podlahy je velmi jednoduchá, což pro vás znamená bezstarostné čištění. Povrch podlahy je naprosto utěsněn a o podlahy tak nemohou proniknout žádné bakterie, nečistoty ani rozlité tekutiny. Vše můžete jednoduše setřít a zůstane jen čistý a hygienický povrch.

Voděodolné = HYDROSEAL - mají inovativní, voděodolnou vrstvu i v drážkách, takže voda nemá kudy proniknout. Čištění nebylo nikdy tak snadné a bezpečné.

Skutečné zkosení hran = hrana je dokonale přizpůsobena charakteru podlahy. Barva, design a struktura prkna je tak viditelná i v podlahových hranách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Laminátové podlahy
Hmotnost: 8.42 kg
Dekor: Dřevo
Spoj: Zámek
Systém: Uniclic
Tloušťka: 8 mm
V drážka: 4V
Výrobce: QuickStep
Zátěž: 32
Vhodné pro: Domácnost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: