Barlinek podložka pod vinylové podlahy EXTREME 1.5 mm; balení-10 m2

Kód: POD007002
Neohodnoceno
1 656 Kč / bal 1 369 Kč bez DPH
Na Objednávku
Můžeme doručit do:
20.5.2026

Barlinek podložka pod vinylové podlahy EXTREME 1,5 mm je profesionální podložka navržená pod vinylové dílce a podlahy s podlahovým vytápěním.

Chrání zámkové spoje, tlumí hluk, odolává vysokému zatížení a díky nízkému tepelnému odporu je ideální pro vytápěné podlahy.

Ekologická volba s vysokým podílem přírodních materiálů. Prodej pouze na celá balení po 10 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barlinek EXTREME 1,5 mm – podložka pod vinylové podlahy

Speciální podložka Barlinek EXTREME byla vyvinuta pro vinylové podlahy a moderní plovoucí systémy. Poskytuje vysokou pevnost v tlaku, chrání zámkové spoje podlahy před poškozením a zároveň zlepšuje akustický komfort v interiéru. Díky velmi nízkému tepelnému odporu je vhodná také pro podlahové vytápění i chlazení.

Hlavní výhody

  • určeno pod vinylové dílce
  • pevnost v tlaku > 500 kPa
  • ochrana spojů podlahy
  • útlum kročejového hluku až 16 dB
  • vhodná pro podlahové vytápění
  • nízký tepelný odpor
  • ekologické složení

Technické informace

  • tloušťka: 1,5 mm
  • balení: 10 m2
  • tepelný odpor: do 0,009 m2K/W
  • hustota: cca 1000 kg/m3
  • 90 % z přírodních produktů
  • reakce na oheň: Bfl-s1

Použití

Ideální pod vinylové podlahy, SPC a další plovoucí podlahové systémy. Vhodná do domácností i komerčních prostor, kde je požadavek na vysokou odolnost a stabilitu podlahy.

Prodej

Produkt se prodává pouze na celá balení po 10 m2. Doporučujeme objednat potřebnou rezervu pro dořezy a montáž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podložky a izolační materiály
Hmotnost: 8.5 kg
Vhodné: Pro podlahové topení, Pod vinylové dílce
tepelný odpor: do 0,009 m2/KW
kročejový útlum: do 16 dB
eco: 90 % z přírodních produktů

Skladový výprodej koberců

Vybrané koberce a rohožky máme aktuálně skladem za zvýhodněné ceny. Podívejte se na nabídku, než se vyprodají.

Zobrazit skladové koberce