Parkett FIX - třívrstvá parketa pro lakované podlahy

1) PRVNÍ ČIŠTĚNÍ PO POKLÁDÁNÍ
Hrubé nečistoty odstranit zametením nebo vysátím. tilo Cleaner nalít do vody a vytřít podlahu na vlhko. Bezpodmínečně se vyvarovat louží! Rozlitou tekutinu ihned setřít. Nechat úplně uschnout.
Při silném znečištění
Hrubou nečistotu odstranit zametením nebo vysátím. Podlahu vytřít na vlhko roztokem Tilo Remover. Odstranit nečistotu a ihned vytřít na vlhko čistou vodou. Podlahu nechat úplně uschnout. Základní čištění neprovádět v žádném případě strojově. Příliš velká vlhkost by mohla podlahu poškodit!

 

2) OŠETŘOVÁNÍ
Tilo utěrkou (doporučujeme použít “Lasičku” – speciální mop*) nanést tenkou rovnoměrnou neředěnou vrstvu Tilo Freshen up. Nechat úplně uschnout. Vyleštění není nutné, zlepšuje však lesk. Rozdíly stupně lesku podmíněné výrobou se vyrovnají a dílce jsou chráněny v oblasti spár.

3) PROVOZNÍ ČIŠTĚNÍ A OŠETŘOVÁNÍ
Smetákem nebo vysavačem. Pouze při silnějším znečištění nebo v případě potřeby nalít do vody tilo Cleaner a vytřít podlahu na vlhko. Bezpodmínečně se vyvarovat louží! Rozlitou tekutinu ihned setřít. Nechat úplně uschnout.

4) REGENERACE POVRCHU
Odstranit hrubou nečistotu zametením nebo vysátím. Nalít do vody Tilo Cleaner a vytřít podlahu na vlhko. Nechat úplně uschnout. Tilo utěrkou (doporučujeme použít “Lasičku”) nanést tenkou rovnoměrnou neředěnou vrstvu tilo Freshen up.
Základní čištění
je nutné pouze v extrémních případech při příliš silném znečištění nebo u „vyšlapaných cest“, způsobených starými vrstvami leštěnky. Mopem nanést na podlahu roztok tilo Remover, přitom se vyvarovat louží. Po době působení několika minut odstranit staré vrstvy nečistot a prostředků na ošetřování. Ihned vytřít na vlhko čistou vodou. Nechat úplně uschnout. Poté ošetřit tilo Freshen up.

Směšovací poměry výrobků: prosím respektujte údaje na etiketách lahví.POKYN K UDRŽENÍ HODNOTY
Vlhkost vzduchu mezi 40 % a 60 % zabezpečí optimální klima místnosti. To je dobré nejen pro zdraví a dobrý pocit člověka, nýbrž také ideální pro tilo plovoucí podlahy. Ve vytápěných místnostech není často během topného období v zimě této hodnoty dosaženo. Následkem může být tvorba spár. Vyvarujte se příliš suchého vzduchu použitím zvlhčovačů a rozmístěním pokojových květin.
Náš tip: Na nohy od nábytku připevnit filcové podložky. Pro ochranu před prachem a pískem položit před a za vstupní dveře rohožku.
Kolečkové židle musejí odpovídat DIN68131 a musí se jednat o kolečka typu W.

Doporučení pro ošetřování se zakládají na četných průzkumech výrobce prostředků na ošetřování. Abyste si tvale uchovali krásu Vaší podlahy, je nutné provádět čištění a ošetřování výlučně tilo prostředky na ošetřování, protože jsou tyto prostředky optimálně sladěny s příslušným povrchem. Za škody vzniklé nepozorným a neodborným použitím systému pro ošetřování nebo použitím jiných výrobků na ošetřování nemůže být převzata záruka.

Pokud byste měli ještě nějaké nejasnosti, doporučujeme Vám požádat o radu specializovaného prodejce.